top of page

Akreditovaný kurz „ Image manažera pedagoga“ zavítal opět na Moravu

Dvoudenní seminář „Image manažera pedagoga“ se uskutečnil koncem října 2022 v Pohořelicích. Opět s těmi nejlepšími lektory, známým hercem a moderátorem Janem Čenským a módní stylistkou Lenkou Bernardes. Tento akreditovaný kurz je určen pro ředitele škol a školských zařízení v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Krom pedagogů se tohoto semináře zúčastnili i pracovníci Magistrátu města Pohořelice. Objednavatelem celé akce bylo právě Město Pohořelice ve spolupráci se SVČ Pohořelice.

Na programu byla především rétorika, mluva a řeč těla, ale také prezentace sebe i svého zařízení. Účastníci si mohli vyzkoušet například práci s mikrofonem nebo naživo i své vystoupení před kamerou. Dalším tématem pro všechny tyto pracovníky byla dnes velmi žádaná etiketa. Probíralo se, jak používat vhodný dress code, jak se chovat ve společnosti, anebo, jak se správně připravit na důležitou schůzku.

Naším hostitelem bylo komunitní centrum Pfan v Pohořelicích, které se o nás po celou dobu školení velmi dobře staralo. Jim a paní organizátorce Ivaně Kohútové patří velké poděkování za pozvání a podle slov této organizátorky jsme se neviděli naposledy. Pro veliký ohlas pravděpodobně toto školení zopakujeme pro další zájemce v nejbližším možném termínu.

Akci uspořádal spolek Talent4you již poněkolikáté. Kvůli skvělým ohlasům se plánuje v podobných seminářích pokračovat i v budoucnu.
Comentarios


bottom of page