top of page

Image pedagoga manažera v PlasíchDvoudenní seminář „Image ředitele pedagoga“ se uskutečnil minulý týden v Plasích, a to se známými lektory Janem Čenským a Lenkou Bernardes. Tento akreditovaný kurz je určen pro ředitele škol a školských zařízení v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.


Náplní byla především rétorika, mluva a řeč těla, ale také prezentace sebe i svého zařízení. Účastníci si mohli vyzkoušet například práci s mikrofonem nebo naživo i své vystoupení před kamerou. „Dalším velmi důležitým tématem byla etiketa, jak používat vhodný dresscode a nebo jak zvolit správné barvy ve svém šatníku. S Janem Čenským a Lenkou Bernardes spolupracuji již řadu let a společně nabízíme tento seminář pro pedagogy po celé ČR. Jsou to odborníci na slovo vzatí a účastníci si odváží nejen cenné rady pro svoji profesní práci, ale především mnoho pěkných zážitků.


Objednavatelem celé akce byl MAP (Místní akční plán) ORP Rakovník II. pro své ředitele škol a školských zařízení v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Akce byla financována z PO 3 OP VVV v rámci realizace projektu MAP ORP Rakovník II, reg. č.CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0009701.

Naším hostitelem byl tentokrát Pivovarský dvůr v Plasích, který se o nás staral královsky.“


Akci uspořádal spolek Talent4you již poněkolikáté. Kvůli skvělým ohlasům se plánuje v podobných seminářích pokračovat i v budoucnu.
Commentaires


bottom of page