Dívka Talent

i-c5Pq7KD-XL.jpg
26232458_2003410163007499_13046134564367

Dívka Talent je celostátní soutěž pro dívky od 14 do 16 let. Cílem je vyhledávat talentované a inteligentní dívky, které mají zájem o sport a smysl pro humor.

 

Dívka Talent je také akce s charitativním podtextem a je vyhlášena v duchu protidrogové prevence.

 

Soutěž  krásy má v Plzni dvacetiletou tradici, má především výchovný charakter.

více informací najdete na www.divkatalent.cz

 

 

MISS POUPĚ 1997 – základní kolo

  1. Diana Šteflová – Kaznějov

  2. Soňa Šedivcová – Třemošná 

  3. Zuzana Paulová – Vejprnice
     

MISS POUPĚ 1998 – základní kolo

  1. Lenka Medulová – Horní Bříza 

  2. Drahomíra Bílková – Nýřany 

  3. Vladimíra Zajíčková – Třemošná 
     

Dívka roku 1999 – základní kolo

  1. Eva Křížková – Třemošná 

  2. Gabriela Wisurová – Nýřany 

  3. Vendula Slámová – Ledce 
     

Dívka roku 2000 - základní kolo

  1. Václava Slámová – Ledce 

  2. Štěpánka Marešová – Tlučná

  3. Nikol Tomanová – Třemošná
     

Dívka roku 2000 – oblastní kolo

  1. Václava Slámová – Ledce

  2. Jitka Routnerová – Kadaň

  3. Petra Šťastná – Všeň 
     

Dívka roku 2001 – základní kolo

  1. Zuzana Blažková – Plzeň 

  2. Hana Duchaňová – Zruč

  3. Nikol Tomanová – Třemošná 
     

Dívka roku 2002 – základní kolo

  1. Petra Kokošková – Tlučná 

  2. Jana Šindelářová – Horní Bříza

  3. Lenka Martišková– Plzeň 
     

Dívka roku 2002 – oblastní kolo

  1. Sandra Lehnertová –  Chomutov 

  2. Barbora Blašková – Cheb

  3. Lucie Kaprová – Fr. Lázně

  4.  

Dívka roku 2003 – základní kolo

  1. Tereza Škopková – Plzeň 

  2. Kateřina Wiesnerová – Třemošná 

  3. Jana Šindelářová – Horní Bříza
     

Dívka roku 2004 – základní kolo

  1. Jitka Moulisová – Rokycany 

  2. Nikol Valešová – Plzeň

  3. Anna Grigarová– Plzeň
     

Dívka roku 2005 – základní kolo

  1. Kamila Potužáková – Třemošná 

  2. Anežka Kordová – Starý Plzenec 

  3. Petra Tuháčková – Drahenice
     

Dívka 2006 - základní kolo

  1. Markéta Brunerová – Plzeň-Litice

  2. Andrea Švihovcová – Strakonice

  3. Kristýna Semhricová – Plzeň 
     

Dívka roku 2006 – oblastní kolo

  1. Andrea Švihovcová – Strakonice 

  2. Markéta Brunerová – Plzeň-Litice

  3. Martina Holá – Kynšperk nad Ohří
     

Dívka roku 2007 – základní kolo

  1. Anežka Kyvířová – Zruč-Senec 

  2. Lucie Šindelářová – Horní Bříza 

  3. Martina Šimicová – Horní Bříza
     

Dívka roku 2007 – oblastní kolo

  1. Martina Hollá – Kynšperk nad Ohří

  2. Lucie Hrubcová – Klášterec nad Ohří

  3. Anežka Kyvířová – Zruč-Senec 
     

Dívka roku 2008 – základní kolo

  1. Anežka Kyvířová – Druztová

  2. Gabriela Benešová –Plzeń 

  3. Nikola Herajtová – Horní Bříza
     

Dívka roku 2008 – oblastní kolo

  1. Blanka Skálová – Louny 

  2. Anna Pfeifferová – Březová u Sokolova 

  3. Anežka Kyvířová – Druztová 
     

Dívka roku 2009 – základní kolo

  1. Natálie Fenclová – Horní Bříza 

  2. Hana Dáňová – Zruč-Senec

  3. Klára Macháčková – Radnice
     

Dívka roku 2009 – oblastní kolo

  1. Natálie Fenclová – Horní Bříza

  2. Barbora Kavanová – Kynšperk nad Ohří

  3. Hana Dáňová – Zruč-Senec
     

Dívka roku 2010 – základní kolo

  1. Klára Macháčková – Radnice 

  2. Eliška Kučerová – Plzeň 

  3. Jessica Kuttová – Horní Bříza 
     

Dívka roku 2010 – oblastní kolo

  1. Klára Macháčková – Radnice 

  2. Aneta Onodyová –  Březová u Sokolova 

  3. Jessica Kuttová – Horní Bříza 
     

Dívka roku 2011 – základní kolo

  1. Tereza Tůmová – Přeštice

  2. Adéla Bittnerová – Třemošná

  3. Kateřina Martinovská – Česká Bříza 
     

Dívka roku 2011 – malé finále Čech

  1. Adéla Bittnerová –  Třemošná

  2. Nikol Červinková – Turnov

  3. Darja Annichiarico – Čelákovice
     

Dívka roku 2012 – základní kolo

  1. Victorie Pichrtová – Volduchy 

  2. Kristýna Venturová – Plzeň 

  3. Jana Švábová - Plzeň 

  4. Nikola Hajšmanová – Líně
     

Dívka roku 2012 – semifinále Čech

  1. Lucie Bričová – Kynšperk nad Ohří

  2. Victorie Pichrtová- Volduchy 

  3. Kristýna Venturová- Plzeň
     

Dívka roku 2013 – základní kolo

  1. Kristýna Neprašová – Plzeň

  2. Klára Tomanová – Plzeň

  3. Alexandra Lacinová – Vodňany

  4. Sarah Karolyiová – Holýšov
     

Dívka roku 2013 – semifinále Čech

  1. Sarah Karyilová - Holýšov

  2. Klára Tomanová - Plzeň

  3. Denisa Staňková – Jičín
     

Dívka roku 2014 – základní kolo

  1. Michaela Dlesková – Staňkov

  2. Vanessa Veithová –  Staňkov

  3. Eliška Stauberová -  Plzeň
     

Dívka roku 2014 – semifinále Čech

  1. Štěpánka Karasová – Ústí nad Labem

  2. Nela Vohradská – Nynburk,

  3. Michaela Dlesková - Staňkov
     

Dívka roku 2015 – základní kolo

  1. Barbora Bogášová –  Domažlice

  2. Jolana Němcová –  Plzeň

  3. Lucie Rumlová - Zruč-Senec

  4. Hana Kočandrlová – Třemošná
     

Dívka roku 2015 – semifinále Čech

  1. Denisa Czervoniaková –  Postoloprty

  2. Natalia Eiseltová –  Hostivice

  3. Tram Anh Nguyen (Katka) – Ústí nad Labem

Dívka roku 2016 – základní kolo

  1. Adéla Chmelíková 

  2. Veronika Failová 

  3. Aneta Rosičová

Dívka roku 2016 – semifinále Čech

  1. Martina Urbanová - Praha

  2. Jesika Nikola Holasová - Slaný

  3. Viktorie Kupcová - Hradec Králové
     

-----------------------------------------------------------

Dívka Talent 2017 - téma Alenka v říši divů

1. místo - Adéla Molnárová 

2. místo - Adéla Syřínková

3. místo - Viktorie Kupcová

Dívka Talent 2018 - téma probuZENí

1. místo - Silvie Matičková

2. místo - Veronika Mariášová

3. místo - Adriana Brabencová

Dívka Talent 2019 – téma „Kniha džuglí“

1. místo – Natálie Karásková

2. místo – Gabriel Zajícová

3. místo – Monika Ponížilová

Dívka Talent Foto 2020

1. místo - Simona Heiná

2. místo - Karolína Kasíková

3. místo - Kristýna Korandová