top of page

Jubilejní 20. ročník soutěže Dívka roku


Už je tomu 20 let, co se v Plzni poprvé uspořádala soutěž pro dívky od 13 do 15 let Dívka roku, naprosto unikátní projekt, který má za cíl nejen předávat zkušenosti z oblasti krásy a módy, ale také působit výchovně a pomoct vstoupit do světa dospělosti. Ne náhodou proto soutěž vznikla díky působnosti domů dětí a mládeže a pedagogů.

Dnes je Dívka roku respektovanou značkou, která se rozšířila do všech koutů republiky a kterou prošlo více než stovky dívek. Řada z nich na soutěž vzpomíná jako na takový odrazový můstek, který jim pomohl v dalších krokách svého života, některé dokonce šly dál za svým snem a staly se uznávanými a úspěšnými osobnostmi. Ne však vždy nutně modelkami. Někoho to táhne více k médiím nebo herectví, někdo se zase najde ve sportu, tanci či třeba někde úplně jinde.

Jak jde čas, tím se zvyšují nároky a také touha se neustále posouvat. Letos, kdy připravujeme jubilejní 20. ročník, často vzpomínáme na předešlé roky a někdy i na úplné začátky. A je skvělé, že některé věci se nemění. Stále se najde spousta dívek, které doslova prahnou po úspěchu a uznání, které chtějí překonat samy sebe a které umí překvapit.

Pojďte s námi oslavit naše jubileum a staňte se součástí velké proměny. Je tady soutěž, která už je dospělá, stále ale plná nápadů. Je tu Dívka roku 2016!

"Nehledáme jen krásné tváře, ale osobité a talentované dívky, které mají zájem o sport a smysl pro humor."

27. 3. 2016 - základní kolo - casting

3. 4. 2016 - casting Čech

22. 5. 2016 - semifinále Čech

červen 2016 - finále ČR - Jičín


コメント


bottom of page