top of page

Dívka Talent 2019 opět pomohla. Pro nemocného Vilémka se vybralo přes 50 tisíc korun.

Dobré skutky již tradičně tam, kde se snoubí krása s talentem

Už po třiadvacáté se konala v Plzni soutěž krásy a talentu Dívka Talent 2019. Deset nejkrásnějších a nejtalentovanějších dívek z celé republiky se divákům představilo v plzeňském Parkhotelu v sobotu 28. září, a to v tématu Kniha džunglí. Jednalo se o finále ČR, které se konalo pod záštitou MŠMT a radního města Plzně Davida Šloufa, který byl zároveň i předsedou poroty.

Finalistky se ve strhující show představily celkem ve čtyřech disciplínách - rozhovor, volná disciplína, cvičení jumping a módní přehlídka. Vítězkou se na základě hodnocení poroty stala Natálie Karásková z Háje u Duchcova. Na druhém místě se umístila Gabriela Zajícová z Ústí nad Labem, na třetím pak Monika Ponížilová z Holešova u Brna. Titul Dívka foto následně získala Leontýna Kuchařová z Jirkova, Dívkou sociálních sítí se stala Veronika Hádková z Plzně.

Celý výtěžek ze vstupného a prodeje reklamních předmětů, který činil 50 272 Kč, byl už v minulém týdnu předán spolku Dobrý skutek, konkrétně Vilémku Bizubovi, který se od narození potýká s dětskou mozkovou obrnou a dalšími nemocemi. U předání částky byla osobně patronka soutěže známá moderátorka Lucie Křížková a s ní i ředitelka projektu Ilona Křížková. Ta k tomu dodala: „Mám z toho opravdu obrovskou radost, že jsme opět mohli někomu pomoct. Vilémkovi tato částka pomůže v zaplacení rehabilitačního programu. Tímto bych chtěla také poděkovat městu Plzeň, zejména radnímu Davidu Šloufovi, který letos nad celou soutěží převzal záštitu. A právě i díky této podpoře jsme mohli letos vybrat tak velkou částku. Moc si toho vážíme a pomáhat budeme chtít určitě i nadále.“

Zpráva z Dobrého skutku:

Výše uvedené informace jsou jistě zajímavé, ale nejzásadnější informací pro naši organizaci je fakt, že se v rámci soutěže Dívka Talent 2019 již počtvrté pořádala sbírka pro našeho klienta. Letos jím byl tříletý Vilém Bizub, který potřebuje finanční prostředky na opakované speciální rehabilitace.

Akce to byla nádherná a srdce dárců štědrá. Ze vstupného, dražby kalendáře velkého formátu s fotografiemi soutěžících dívek a darů příchozích do zapečetěné kasičky se nakonec nasbíralo nečekaných

50.272koruny!!!

Loňský rekord padl!!!

Šek s první částí daru byl mamince malého Viléma předán přímo na jevišti Parkhotelu. Druhá část daru byla po kontrole úřadu vložena přímo na účet Dobrého skutku a celá částka 50.272 koruny bude Vilémem také postupně vyčerpána na speciální cvičení, které kvůli dětské mozkové obrně potřebuje.

Všem soutěžícím, jejich rodinným příslušníkům, ostatním divákům a hlavně organizátorům….zkrátka všem dárcům patří náš upřímný dík!
Vítězky:


Dívka Talent 2019 – téma „Kniha džuglí“

1. místo – Natálie Karásková

2. místo – Gabriel Zajícová

3. místo – Monika Ponížilová

Comments


bottom of page